Алғашқы мониторингтік кездесу
11 Қазан 2021
2021 жылдың 5 қазанында «Қарағанды медициналық университеті» КеАҚ 619037-EPP-1-2020-1-EL-EPPKA2-CBHE-JP «FOstering the doctoR of the 21st century: education for patient-centered communication» («XXI ғасыр дәрігерінің дамуына жәрдемдесу: пациентке бағытталған коммуникативті дағдыларға үйрету») жобасы бойынша мониторнинг өтті.
Қазақтың Ұлттық ойындар күні
11 Қазан 2021
Барлық халықтар сияқты, қазақтардың да өздерінің ойындары мен спорт түрлері бар. Ұлттық ойындар әрқашан өзіндік ерекшеліктерге ие. Қазақтың ұлттық ойындары қазақ мәдениетінің ажырамас бөлігі болып табылады және еңбек пен рухани іс -әрекеттің жаңғырын біріктіреді.
Мейіргер ісінің сапасын арттырудың тиімді жобасы деген не?
10 Қазан 2021
2021 жылдың 5 қазанында "Мейіргер ісінің сапасын арттырудың тиімді жобасы деген не?"ынтымақтастық арқылы мейіргерлік тәжірибені жақсартуға арналған үш бөлімнен тұратын онлайн вебинарлар сериясынан.
Шахмат турнирі
07 Қазан 2021
Физикалық денсаулық орталығы "Самұрық" студенттік республикасымен бірлесіп Қарағанды облысының студенттері арасында шахмат бойынша турнирге қатысу үшін біздің университеттің командасын ұсынды.
«Кара Жорга» флешмобы
07 Қазан 2021
Би - бұл денсаулықты нығайтатын және иммунитетке жақсы әсер ететін, қан айналымын жақсартатын, бұлшықеттер мен тіндерге және ағзаға үлкен пайда береді. Би жаттығулары қан тамырлары мен жалпы жүрек -қантамыр жүйесін едәуір нығайтады, олар өкпенің көлемін арттырады және тыныс алуды қалыпқа келтіруге, ентігуді жоюға және өкпенің оттегімен қамтамасыз етілуін жақсартуға көмектеседі.
Қоян-қолтық ұрыс бойынша турнир
07 Қазан 2021
2021 жылғы 02 қазанда Қарағанды қаласында ұлдар мен қыздар арасында қоян-қолтық ұрыстан ашық облыстық турнирі өтті. Турнирге барлығы 127 спортшы қатысты.
Терапияның ғылыми-педагогикалық мектептерінің форумы
06 Қазан 2021
2021 жылдың 5-6 қазанында Мәскеуде «Терапия мен профилактикалық медицинаның ғылыми-педагогикалық мектептері» атты халықаралық ғылыми-практикалық форумы өтті. Форум бағдарламасы терапевт-дәрігерлерді даярлаудың көптеген мәселелері мен ғылым, білімді интеграциялау мәселелерін, ғылыми терапевтік мектептердің құрылу тарихын, студенттердің ғылыми үйірмелерін ұйымдастыру, клиникалық талдаулар жүргізу, симуляциялық және т.б. технологияларды қолдану талқыланды.
КарЛАГқа экскурсия
05 Қазан 2021
Өткен сенбіде медицина мектебінің 2-002 топ студенттері Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының ассистент-профессоры Абдрахманова Камшат Жақсылыққызының ұйымдастыруымен Долинка кентінде орналасқан КарЛАГ музейіне экскурсия жасап келді.
Қарқаралыға саяхат
05 Қазан 2021
17-19 қыркүйек айының жайдары демалыс күндері Қарқаралыға саяхатымыз жүзеге асты. Біздің өлкеміздің тарихын, табиғатын және белсенді, салауатты өмір салтын жақсы көретін – 9 адамнан тұратын шағын тобымыздың құрамында студенттер, интерндер мен жас дәрігерлер болды.
Ұстаз - ұлы тұлға
05 Қазан 2021
Қазан айының 4 -нші жұлдызында "Самұрық" Студенттік Республикасының бастамасымен ұстаздар мерекесіне арнайы, Университеттің Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасы мен морфология және физиология кафедрасының ұстаздары қатысқан "Ұстаз ұлы тұлға" атты шара өткізілді.