Дәрігерлер, алға!
21 Мамыр 2021
Қазақстанның медициналық жоғары оқу орындарының студенттері арасында шахматтан республикалық онлайн-турнир аяқталды. Біздің спортшылар сәтті өнер көрсетіп, жүлделі 3-орынды иеленді. Біздің командамыздың атынан 3 және 5 курс студенттері Алеушинов Әділхан 5-042 ЖМ, Есенбеков Мағжан 5-022 ЖМ, Мусин Мәди 3-027 ЖМ, Жакажанова Жұлдыз 3-029 ЖМ қатысты. Құттықтаймыз!
Халықаралық мейіргерлер күніне арналған дөңгелек үстел
18 Мамыр 2021
2021 жылғы 12 мамырда Қарағанды медицина университетінің мейіргерлік білім беру мектебінде онлайн форматта халықаралық мейіргер күніне орайластырылған мейіргер ісіндегі практика мен зерттеудің өзекті мәселелерін талқылауға арналған "Қарағанды өңірінің мейіргер ісінің өзекті мәселелері" атты дөңгелек үстелі өткізілді.
Қарағанды​​ қаласының орта білім беру мекемелерінде кәсіптік бағдар беру жұмыстары жүргізілді
18 Мамыр 2021
«ҚМУ» КеАҚҚоғамдық денсаулық сақтау және биомедицина мектебінің қызметкерлері Қарағанды ​​медициналық университетіне оқуға түсу үшін орта жалпы білім беру және орта арнаулы оқу орындарының түлектеріне кәсіптік бағдар беру бойынша белсенді жұмыс жүргізуде.
C. Д. АсфендияроватындағыҚазҰМУ профессоры Тоғызбаева Қарлығаш ҚабдешқызынаКеАҚ «Қарағанды медициналық университеті» «Құрметті профессор» атағын беруімен шын жүректен құттықтаймыз.
12 Мамыр 2021
Тоғызбаева Қарлығаш Қабдешқызын біздің университетпен көп байланыстырады. 1965 жылы ол Қарағанды мемлекеттік медицина институтының санитарлық-гигиеналық факультетіне оқуға түсіп, оны 1971 жылы үздік дипломмен бітірді.
Қарағанды медицина университеті студенттері Tumar Student Business Challenge жеңімпаздары арасында
12 Мамыр 2021
Tumar Student Business Challenge студенттік стартаптардың және бизнестербайқауында медик-студенттердің екі жобасы ең үздік деп танылды.
Жартылай марафон жеңіс әкелді!
12 Мамыр 2021
Павлодар қаласында Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің мерейтойына арналған жартылай марафон өтті. 21,1 км қашықтыққа жүгірудің жеңімпазы біздің студент Павел Овцынов 3-030 ОМ (жаттықтырушылар В.В. Овцынов, А.И. Слатинин) болды.
Естелікке тағзым
01 Мамыр 2021
Қалыптасқан дәстүр бойынша Қарағанды медицина университеті әскери кафедрасының ұжымы Жеңіс күні және Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері күні қарсаңында Ұлы Отан соғысы жылдарында эвакогоспитальдарда жарақаттардан қайтыс болған жауынгерлердің ескерткіш-мемориалында, сондай-ақ Кеңес Одағы Батырларының жерленген жерлерінде сенбілік өткізді.
Олимпиада жеңісі
01 Мамыр 2021
Сәуір айының 26-28 күндері халықаралық қатысушылардың қатысуымен терапия бойынша II Бүкілресейлік онлайн олимпиадасы болып өтті. Олимпиаданы И.И. Мечников атындағы Солтүстік-Батыс мемлекеттік медицина университеті (Санкт-Петербург, Ресей) ұйымдастырды.Бұл олимпиадағамамандықтары "Жалпы медицина" және "Педиатрия" болатын 4-6 курс аралығындағы 750-ден астам студенті, сондай-ақ ТМД елдерінің ординатор дәрігерлері қатысты.
Иммунитетке байланысты сұрақтар талқыланды
27 Сәуір 2021
2021 жылдың 20 сәуірінде ОмММУ жүз жылдығы және оның гистология, цитология және эмбриология кафедрасының жүз жылдығына арналған "Иммундық реакциялардың жасушалық негіздері" атты Халықаралық студенттік онлайн-конференциясы өтті. Ұйымдастыру комитетінің төрағасы РФ ДСМ "Омбы мемлекеттік медицина университеті" гистология, цитология және эмбриология кафедрасының профессоры В.А. Акулинин, қосалқы төрайым - КЕАҚ "Қарағанды медицина университеті" морфология және физиология кафедрасының профессоры Г. У.
Қаражал қаласының медицина қызметкерлерінің кідіріссіз көмек көрсету бойынша біліктілігін арттыру
27 Сәуір 2021
2021 жылдың 21-23 сәуір аралығында КеАҚ «ҚМУ» симуляциялық және білім беру орталығының жаттықтырушысы Ешетова Айша Абеновна КМК "Қаражал қаласының орталық ауруханасының" 30 қызметкеріне алғашқы кідіріссіз көмек көрсету дағдылары тақырыбында оқыту семинарын өткізді.