Жас ғалымдар байқауының жеңімпазын құттықтаймыз
11 Маусым 2021
2021 жылғы 28-29 мамырда С.Д. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ базасында online режимінде «Клиникалық, эксперименттік неврология, нейрохирургия, нейрофизиологияның өзекті мәселелері» халықаралық қатысуымен ғылыми-практикалық конференция өтті.
Заманауи онкология бойынша дәрістер
09 Маусым 2021
Халықаралық ынтымақтастық бағдарламасын іске асыру шеңберінде КЕАҚ «ҚМУ» Онкология және радиациялық диагностика бөлімінің бастығы Н.А. Кабилдинаның ұйымдастыруымен Новосібір мемлекеттік медицина университетінің профессоры С.В. Сидоров «Онкология» мамандығы бойынша резидентура студенттеріне дәріс берді.
Кәсіби патология бойынша оқытылған әріптестер
09 Маусым 2021
«Қарағанды ​​медицина университеті» КеАҚ-ның қызметкерлері 2021 жылғы 17-28 мамыр аралығында Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласына саяхат жасай отырып, Медикер медициналық орталығының дәрігерлеріне оқыту жүргізілді.
Мектеп оқушылары арасында кәсіптік бағдар беру
09 Маусым 2021
2021 жылдың 17 мамырында Ғ. Мұстафин атындағы №83 жалпы орта білім беру мектебінде PhD, Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің қауымдастырылған профессоры А.О. Омарова кәсіптік бағдар беру жұмысын өткізді.
Нефрологиядағы семинарлар
02 Маусым 2021
2021 жылдың 14 - 25 мамыр аралығында академиялық ұтқырлық бағдарламасы боаынша Ішкі аурулар кафедрасының доценті И.В. Бачева академик И.П. Павлова атындағы Рязань мемлекеттік медицина университетінде онлайн режимінде дәріс берді. Тренингтер урология және нефрология кафедрасының базасында өткізілді.
Докторантурасына алдын ала іріктеу
28 Мамыр 2021
2021 жылдың 27 мамырында ҚеАҚ «Қарағанды медицина университеті» докторантурасына «Медицина», «Қоғамдық денсаулық сақтау», «Мейіргерлік ғылым» білім беру бағдарламалары бойынша алдын ала іріктеу өтті.
Медициналық білім беру: ХХІ ғасыр жастарының таңдауы
25 Мамыр 2021
2021 жылдың 14 мамырында Қазан мемлекеттік медицина университетінің ұйымдастыруымен "Медициналық білім беру: ХХІ ғасыр жастарының таңдауы" атты VII халықаралық оқу-әдістемелік конференциясыболып өтті.
Гистологияны оқытудағы виртуалды технологиялар: Anatomage
25 Мамыр 2021
2021 жылдың 19 сәуірі мен 21 мамыры аралығында морфология және физиология кафедрасының оқытушылары (30 адам)«Anatomage»виртуалды анатомиялық үстелінің мүмкіндіктерін зерттеді.
Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күні
25 Мамыр 2021
24 мамыр 2021 ж Қарағанды облыстық Ж.Бектуров атындағы жасөспірімдер кітапханасында «Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу» туралы тарихи-танымдық кеш ұйымдастырылды. Шара zoom платформасында өтті.
Дәрігерлер, алға!
21 Мамыр 2021
Қазақстанның медициналық жоғары оқу орындарының студенттері арасында шахматтан республикалық онлайн-турнир аяқталды. Біздің спортшылар сәтті өнер көрсетіп, жүлделі 3-орынды иеленді. Біздің командамыздың атынан 3 және 5 курс студенттері Алеушинов Әділхан 5-042 ЖМ, Есенбеков Мағжан 5-022 ЖМ, Мусин Мәди 3-027 ЖМ, Жакажанова Жұлдыз 3-029 ЖМ қатысты. Құттықтаймыз!