Клиникалық комуникативті дағдыларды дамыту
29 Маусым 2021
2021 жылдың 21-25 маусым аралығында Қарағанды медициналық университетінде алғаш рет Webex платформасында оқытушылардың біліктілігін арттыру мақсатында «Клиникалық коммуникативтік дағдылар» пәні бойынша қашықтықтан оқыту курсы болып өтті. Бұл курс Семей және Қарағанды медициналық университеттерінің оқытушыларына арналып жүргізілді.
«Денесі саудың рұхы сау»
28 Маусым 2021
Медицина қызметкерлері күніне арналған "Біз салауатты өмір салтын қолдаймыз" онлайн іс-шарасы аяқталды, оған университеттің барлық қызметкерлері қатыса алды. Олар жұмыстан бос уақытында дене шынықтырумен қалай айналысатыны туралы бейнеролик ұсынды.
Жастардың инклюзивті жобасы
25 Маусым 2021
ҚеАҚ «Қарағанды медицина университеті» Мейіргерлік білім беру мектебінің студенті Беляков Евгений жастардың инклюзивті "ITeachMe" жобасының V-ші маусымына арналған іріктеуден сәтті өтті.
Клиникалық психологтар мен психотерапевтердің кездесуі
23 Маусым 2021
18.06.2021 ж. КеАҚ ҚМУ webex платформасында "клиникалық психология, шекаралық психиатрия және психоәлеуметтік оңалту: денсаулық сақтауға жол" атты халықаралық мамандардың қатысумен онлайн ғылыми-практикалық конференция өтті. Форум, ҚММИ психиатрия кафедрасының бұрынғы меңгерушісі, доцент, белгілі психотерапевт Людмила Степановна Гурованыңқұрметіне арналған еді.
Еуропадағы жетекші сарапшылардың коммуникативтік дағдыларын дамыту құралдары
21 Маусым 2021
2021 жылдың 15-18 маусымы аралығында Erasmus+ бағдарламасы, 619037-EPP жобасы аясында -1-2020-1-EL-EPPKA2-CBHE-JP"FOstering the doctoR of the 21st century: education for patient-centered communication"("XXI ғасыр дәрігерінің дамуына жәрдемдесу
Студенттің сәтті бастамасы
21 Маусым 2021
«Қоғамдық денсаулық және биомедицина» мектебі, «Қоғамдық денсаулық сақтау» факультетінің бірінші курс студенті Ермеков Ұлан Жанатұлы, 2021 жылдың 23-24 сәуірінде Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университетінде өткен
Кешенді жүйелік шолу аяқталды
17 Маусым 2021
Кешенді жүйелік шолу бойынша тренинг аяқталды, оған Қазақстан мен Еуропаның медициналық университеттерінен 31 қатысушы қатысты. Бағдарламаны Оңтүстік Австралиядағы Аделаида университетінің денсаулық сақтау және медициналық ғылымдар факультетінде орналасқан JBI халықаралық зерттеу ұйымы ұсынды.
Жас ғалымдар байқауының жеңімпазын құттықтаймыз
11 Маусым 2021
2021 жылғы 28-29 мамырда С.Д. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ базасында online режимінде «Клиникалық, эксперименттік неврология, нейрохирургия, нейрофизиологияның өзекті мәселелері» халықаралық қатысуымен ғылыми-практикалық конференция өтті.
Заманауи онкология бойынша дәрістер
09 Маусым 2021
Халықаралық ынтымақтастық бағдарламасын іске асыру шеңберінде КЕАҚ «ҚМУ» Онкология және радиациялық диагностика бөлімінің бастығы Н.А. Кабилдинаның ұйымдастыруымен Новосібір мемлекеттік медицина университетінің профессоры С.В. Сидоров «Онкология» мамандығы бойынша резидентура студенттеріне дәріс берді.
Кәсіби патология бойынша оқытылған әріптестер
09 Маусым 2021
«Қарағанды ​​медицина университеті» КеАҚ-ның қызметкерлері 2021 жылғы 17-28 мамыр аралығында Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласына саяхат жасай отырып, Медикер медициналық орталығының дәрігерлеріне оқыту жүргізілді.