Ардагермен кездесу
12 Қараша 2014
05.11.2014ж.сағ. 19:00-де№ 2 жатақханада ҚММУ ардаргерлер кеңесінің төрағасы, университет мұражайының меңгерушісі Сембек Абдрахманұлы Сартабаевпен студенттердің кездесуі өтті. Бұл кездесуде С.А. Сартабаев біздің университеттегі еңбек қызметінің тарихымен бөлісті.
Қазақстан – зайырлы мемлекет
12 Қараша 2014
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде жүйелі түрде діни экстремизмнің және терроризмнің алдын алу бойынша жұмыс жүргізіледі. Кезекті студенттермен кездесу 29.10.2014ж. № 2 жатақхананың акт залында өтті. Кездесу тәрбие жұмысы жөніндегі кеңестің Діни экстремизм мен терроризмнің алдын алу бойынша комиссия ұйымдастырды.
«Қызықты старттар»
12 Қараша 2014
1 қараша күні бас корпустың спорт залында СТ және ӘЖБ қолдауымен интернатура факультетінің дайындау бағыты арасында «Қызықты старттар» атты спорттық жарыс өтті. Жарысты жүргізушілер А.Б. Касымова және Д.С. Баймбетова.
А. К. К. Қ. (Ардагерлерге күтім және серік қажет)
11 Қараша 2014
Соғыс ардагерлері - ерекше жандар. Адамзат тарихында ең жаман соғысты бастан кешірген жандарға біздің қарым - қатынасымыз ерекше. Кәрілік ешкімді аямайды демекші, жыл сайын олардың саны азаюда.
11 Қараша 2014
Порутгалия мемлекетінің Кашкайш қаласында қазанның 30-ы мен 3 қараша аралығында «Қоршаған орта үшін жас репортерлер» бағдарламасы бойынша «Қоқысты азайту» атты халықаралық экологиялық семинары болып өтті. Аталған семинарға 9 мемлекет қатысты: Германия, Латвия, Түркия, Словакия, Македония, Канада, Қазақстан, Израиль және Италия.
Медициналық және фармацевтикалық ЖОО-ң ғылыми съезді
10 Қараша 2014
Қазанның 29 мен 31 жұлдызы аралығында Уфа (Башқұртстан Республикасы, Ресей Федерациясы) қаласында Башқұрт мемлекеттік медицина университетінің базасында медициналық және фармацевтикалық жоғары білім беру орындарының Ресей, Украина, ШЫҰ мемлекеттері мен БРИКС мемлекеттері өкілдерінің қатысуымен студенттердің және жастардың ғылыми бірлестіктерінің XI съезді өтті.
"The Halloween Party" КММУ медициналық колледжінде
10 Қараша 2014
Қазан айының соңында ҚММУ медициналық колледжінде «Ағылшын тілі» пәнінің оқытушылары И.С. Ким және А.Б. Нупилова «Halloween» мерекесіне арналған сыныптан тыс тәрбиелік іс-шараларын ұйымдастырып, өткізді.
Бағдарлану аптасы
10 Қараша 2014
27 қазанында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің қабырғасында Саран қ. № 1 ОБМ 10-11 сыныптардың оқушыларына «Бағдарлану аптасы» экскурсиясы ұйымдастырылды. Сынып жетекшілерімен ере жүріп балалар өз көздерімен барлық дәрігерлердің «Отанын» көріп және студенттер қатарында бола алды.
«Намыс» командасын құттықтаймыз!
10 Қараша 2014
«Заңдарды білу – олардың сөздерін қабылдау емес, мазмұны мен мағынасын түсіну» 2014 жылдың 31 қазан күні Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінде
Мәңгілік есімізде қалсын...
07 Қараша 2014
Біздің университетімізге қанша адамдар үлес қосқаны туралы ойландыңыз ба?