«64» дойбы бойынша онлайн-турнир
05 Ақпан 2021
2021 жылдың 30-31 қаңтарында Қарағанды медицина университетінде профессор-оқытушылар құрамы арасында «64» дойбы бойынша онлайн-турнир өтті. Мұндай форматтағы жарыстар төрешілер үшін де, қатысушылар үшін де алғаш рет өткізілді.«Мен қиын болады деп ойладым, керісінше болды. Ойын өте қызықты!» - деп турнир қатысушысы, мейіргерлік білім беру мектебінің деканы К. А. Естемесова өз пікірін білдірді.
Тарихты тану тәсілі ретінде мұражайға бару
05 Ақпан 2021
Сталинград маңында жауды жеңгеннің 78 жылдығы қарсаңында Қазақстан тарихы және әлеуметтік - саяси пәндер кафедрасы Волгоградтағы «Сталинград шайқасы» панорамалық мұражайының онлайн - турына барды.
Пандемия жағдайында медициналық білім берудің сапасын қамтамасыз ету
04 Ақпан 2021
2021 жылдың басы «Қазақстанның жоғары мектебі» ғылыми-талдау журналында мақала жариялаудан басталды.
Халықаралық семинар
02 Ақпан 2021
2021 жылы 1 ақпанда медициналық ЖОО оқытушыларының халықаралық тобында «Кейс арқылы оқыту білім беру стратегиясы» бағдарламасы бойынша оқыту басталды. Семинар бағдарламасы Эразмус+ «TAME» жобасының нәтижелеріне негізделген, оқытушылар құрамын дамытуға және оқытушылар құрамының әлеуетін арттыруға арналған.
«Қарағанды қаласына 87 жыл»
28 Қаңтар 2021
Қаңтар айының 25-інші жұлдызында Жалпы медицина мамандығының 1 курс студенттеріне кураторлық сағат өткізілді. Шараны ұйымдастырған Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының профессор ассистенті Әбдірахманова Кәмшат Жақсылыққызы.
Медицина Мектебі COVID-19короновирустық инфекциясының алдын алу шараларын қолға алды
26 Қаңтар 2021
Медицина мектебінің студенттері үшін деканның академиялық жұмыс жөніндегі орынбасары Е.О. Полякова және м.ғ.к., жұқпалы аурулар кафедрасының профессоры А.А. Кнаус COVID-19 короновирустық инфекциясының алдын алу және күдікті болған жағдайдағы іс-қимыл тәртібі туралы түсіндірме әңгімелерін жүргізді.
Үздіктерге – Марапат!
21 Қаңтар 2021
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні қарсаңында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ Басқарма Төрағасы-Ректор Р.С.Досмағамбетова ерекше көзге түскен университет қызметкерлеріне Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің төсбелгілерін, құрмет грамоталарын және алғыс хаттарын табыс етті.
Қарағанды медицинасы - «Атамекен» ҰКП рейтингінде көш басында тұр»
20 Қаңтар 2021
«Атамекен» ҚР Ұлттық Кәсіпкерлер палатасы ҚР Білім және ғылым министрлігімен бірлесіп үш жыл қатарынан қазақстандық жоғары оқу орындарының білім беру бағдарламаларына (ББ) тәуелсіз бағалау жүргізіп келеді. Қарағанды медицина университетінің бірқатар білім беру бағдарламалары осы рейтингте жетекші орындарда тұр, атап айтқанда:
Бітіруші курс магистранттарымен кездесу
20 Қаңтар 2021
Медицина мектебі зерттеу мектебімен бірлесіп бітіруші курс магистранттарымен кездесу ұйымдастырды, кездесуге одан әрі докторантураға түсуге қызығушылық білдірген резиденттер де қатысты.
Қазақстанда мейіргер ісінің дамуы: Жаңа мүмкіндіктер мен перспективалар
19 Қаңтар 2021
Қазақстандағы жоғары білім беру жүйесінде магистратура және PhD докторантура деңгейінде мейіргер ісі ғылымның дамуындағы маңызды қадам болып табылады. 2021 жылғы 11-13 қаңтарда жаңа AccelEd «Accelerating Master and PhD level Nursing Education Development in the Higher Education System in Kazakhstan» жобасын іске қосу мақсатында кездесу өткізілді.