Тәуелсіздік қасиетті ұғым
10 Желтоқсан 2020
16 желтоқсан Тәуелсіздік күні ретінде, Қазақстан да мемлекеттік деңгейде аталып өтеді. Қоғам өміріндегі осы айтулы мерекеге орай 9 желтоқсан күні Қарағанды Медицина Университеті, Жалпы медицина мамандығының 1 курс студенттерімен онлайн-концертті тамашаладық. Концерт жоғары деңгейде өтті.
Өзін – өзі дамыту жолындағы алғашқы кездесу
10 Желтоқсан 2020
Қазақстанның жаңа кәсіптер мен құзыреттер атласы ұлттық жобасы сарапшыларының пікірінше, алдағы 5-10 жыл ішінде 239 жаңа мамандық пайда болады, 129 жоғалады, 95 өзгереді, бұл жаңа оқу бағдарламаларын енгізу кезінде және қайта қарау кезінде университеттер үшін басты бағдар болады. Осыған байланысты бітіруші дәрігер бірнеше құзыретке ие болуы керек, дәрігер, зерттеуші және денсаулық сақтауды ұйымдастырушы болуы керек.
Патология кафедрасының профориентациялық жұмысы. Қарағанды қаласы М. Жұмабаев атындағы №39 гимназия, 2020-2021 оқу жылы
07 Желтоқсан 2020
21.11.2020ж. ҚМУ патология кафкдрасының ассистент-профессоры Аринова С.М. М. Жұмабаев атындағы №39 гемназияның бітіруші 11 және 9 сыныптар арасында профориентация жұмысын ZOOM online түрінде жүргізді.
2020-2021 оқу жылындағы патология кафедрасының Қарағанды қаласының «№54 ЖББОМ» КММ кәсіптік бағдар беру жұмысы.
07 Желтоқсан 2020
2020 жылдың 03 желтоқсанында Қарағанды қаласының «№54 ЖББОМ» КММ патология кафедрасының оқытушысы Жиенбаева Кымбат Мураткызы кәсіптік бағдар беру жұмысын жүргізді.
Жұмыс күні режиміндегі сергіту сәті
04 Желтоқсан 2020
Қарағанды медицина университетінің Физикалық денсаулық орталығы «Жұмыс күні режиміндегі сергіту сәті» жарысының қорытындысын шығарды. Ол ЖОО-ның Әкімшілік-басқару құрамы мен мектептерінің қызметкерлері арасында ҚР Тәуелсіздік күніне арналып өткізілді.
Еріктілер жылынаяқтай отырып
04 Желтоқсан 2020
«Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасының іс-шараларын іске асыру шеңберінде Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы ҚМУ КЕАҚ жастармен жұмысы жөніндегі бөлімімен бірлесіп 26.11.2020 ж. «Еріктілер жылын аяқтай отырып» тақырыбында тұрақты жұмыс істейтін «Жаңғыру жолы» әдістемелік семинарының онлайн-отырысын өткізді.
1 желтоқсан – Дүниежүзілік ЖИТС-ке қарсы күрес күні
03 Желтоқсан 2020
1998 жылы ДДҰ алғаш рет 1 желтоқсан Дүниежүзілік ЖИТС-ке қарсы күрес күні деп жариялады. Елімізде жыл сайын 10 қарашадан бастап 10 желтоқсан аралығында Бүкіләлемдік ЖИТС-ке қарсы күрес күніне арналған тұрғындар арасында АИТВ-инфекциясының ал­дын алу шаралары өтеді. Меди­ци­налық мекемелерде ашық есік күндері өт­кізіліп, эпидемиолог, психолог, нарколог, венеролог мамандар кеңес береді.
Тұңғыш Президент күні
01 Желтоқсан 2020
1 желтоқсан- Тұңғыш Президент күні. Осы дата арқылы өскелең ұрпақ Тәуелсіз Қазақстанның тарихын танып,оның ел болып қалыптасу жолында,Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың аянбай еңбек еткенін жадында сақтауына үлесін қосады.Сондықтан аталмыш мерекенің Тұңғыш Президент күні ретінде тойлануы заңды құбылыс болып табылады.
Қарағанды қ., КММ №93 гимназия түлектерімен патология кафедрасының кәсіби бағдар беру жұмысы
26 Қараша 2020
2020 жылдың 21 қарашасында біз: КеАҚ ҚМУ патология кафедрасының қауымдастырылған профессоры Х. Р. Абдикадирова және профессор ассистенті Ю. П. Таласпекова, онлайн режимде, Zoom платформасы арқылы "Қарағанды қаласының КММ №93 гимназиясының" 11-ші сынып оқушыларымен кәсіби бағдар беру жұмысын жүргіздік.
Қарағанды медицина университетінің стартапы ең үздік деп танылды!
24 Қараша 2020
23 қарашадаVIII Республикалық студент жастардың «Мен жастарға сенемін!» патриоттық форумы аясында «Елімнің инновациялық дамуына менің нақты қосқан үлесім» атты студенттік инновациялық әлеуметтік-маңызды жобаларының республикалық байқауының қорытындылары шығарылды.