«Анатомия- медицина негізі»
29 Мамыр 2015
Наурыз айының 28 жұлдызында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Жалпы медицина және стоматология» факультетінің II курс студенттері арасында «Анатомия- медицина негізі» атты «Анатомия -1» пәнінен олимпиаданың ақтық кезеңі өтті.Ақтық кезеңде студенттер өздерінің теориялық білімдері мен практикалық дағдыларын көрсетті.
«Никотинді дәруменге ауыстыр» акциясы.
27 Мамыр 2015
20 мамырда, Қазақстан медицина студенттерінің Альянсы және «Салауатты өмір салты» секторы темекі шегудің алдын алуға арналған «Никотинді дәруменге ауыстыр» акциясын өткізді. Өткізу орынына Гоголь көшесінен теміржол вокзалына дейінгі көше таңдап алынды.
Бейбіт заман үшін мың алғыс!
27 Мамыр 2015
4 мамыр күні ішкі аурулар кафедрасының оқытушысы Умирбаева Асел Ильтайқызының жетекшілігімен 3-063 ЖМФ тобының студенттері Ұлы Отан соғысының ардегері Амелин Николай Михайловичтің шаңырағына барып қайтты.
Темекі шегу мәселері бойынша дөңгелек үстел
26 Мамыр 2015
2015 жылдың 21 мамырында Қазақстан медицина жастарының қауымдастығы (KazMSA) темекі шегу мәселері бойынша дөңгелек үстел өткізді.
Фаворит шеберлігін танытты.
26 Мамыр 2015
ҚММУ құрамасы Ұлы Жеңістің 70 жылдығына арналған және Астанада 10 мамырда басталған 7-регби бойынша турирге қатысты. Турнирге Қазақстанның барлық аймақтарынан келген 5 ұжым қатысты.
Дөңгелек үстел
26 Мамыр 2015
20 мамырда Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім студенттік өзін – өзі басқару комитетінің ғылыми секторымен ҚР мемлекеттік рәміздер күніне арналған дөңгелек үстелін өткізді.
25 Мамыр 2015
2015 жылғы 15 мамыр күні Алматы қаласында ҚР ДСӘДМ мен ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы қорының, ҚР БҒМ «Ұлттық тестілеу орталығы» РМҚК қолдауымен Қоғамдық денсаулық сақтау жоғары мектебі ұйымдастырған «Мәңгілік Ел – Қазақстан: мемлекеттік тілдің кемел келешегі» атты Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау жүйесі тіл мамандарының І Республикалық құрылтайы өтті.
ЖИТС-тен қайтыс болған адамдарды еске алу күні.
22 Мамыр 2015
Осы жылы 17 мамыр 2015 жылы яғни мамырдың үшінші жексенбісі бүкіл әлемде ЖИТС-тен қайтыс болған адамдарды еске алу күні өтеді. Жұқпалы аурулар және дерматовенерология кафедрасында осы күнге байланысты 15 мамыр 2015 жылы «АИТВ-инфекциясы және қазіргі заман» семинар өткізілді. 4, 6, 7 - курс студенттері, 2-075, 2-076 тобының Жалпы медицина мамандығының шақырылған екінші курс
Құттықтаймыз!
22 Мамыр 2015
Жалпы медицина және стоматология факультетінің деканаты 2 - курс Жалпы медицина мамандығында оқитын Алуа Серікқызы, Айгүл Аманкелдіқызы, Айкүміс Әлкенқызыны Еуразиялық одақтың құрамына кіретін мемлекеттер экономикасының инновациялық дамуындағы маңызды мәселелер
Чемпионды еске алу турнирі
22 Мамыр 2015
16 мамырда Бөкетов атындағы ҚарМУ қазақша күрестен қалалық біріншілік өтті. Турнир Қарқаралы ауданының алғашқы спорт шебері Жакен Татиұлы Татиевті еске алуға арналған. Біздің университеттің атынан жалпы медицина және стоматология факультетінің 1-курс студенті Зекен Ермұрат (1-003 топ) шықты.