Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
18 Маусым 2020
Тұтынушылардың құқықтарын құрметтеу мен қорғаудың жүйелік шешімдерін табудың тиімді тәсілдерін жасау және қоғамда сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру тиімді деп санай отырып, 17 маусымда «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ Басқарма Төрағасы – Ректор Раушан Сұлтанқызы Досмағамбетова және «Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Қарағанды облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департементі» РММ басшысы Самат Аманжолұл
Академиялық адалдық
15 Маусым 2020
12 маусымда Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің Төрағасының Бірінші орынбасары ОлжасАбайұлыБектеновтың төралығымен еліміздің білім беру мекемелеріндегі сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша онлайн-кеңес өтті.
Қоғамдық бақылау
12 Маусым 2020
2019-2020 оқу жылында «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша азаматтық қоғам институттарымен байланыс» бағыты бойынша «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ-ның сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бойынша іс-шаралар жоспарын жүзеге асыру аясында 10-шы маусымда «Nur Otan» партиясының Қарағанды облыстық филиалымен Меморандумға қол қойылды.
Қорытынды жасалатын уақыт
11 Маусым 2020
Сессия барысында «Жалпы медицина» мамандығының интерндері «Науқасқа бағытталған күтім» элективті пәнінен емтихан тапсырды. Төтенше жағдай және оқшаулану жағдайында оқу да, емтихан да қашықтықта болды.
Пандемия кезіндегі медициналық білім беру
05 Маусым 2020
2020 жылдың 5 маусымында КеАҚ «Қарағанды медициналық университетінде»«ПАНДЕМИЯ КЕЗІНДЕГІ МЕДИЦИНАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУДЕ ҚАЗІРГІ ШАРАЛАР: ЖЕДЕЛ ШЕШІМДЕРДІ ҚАБЫЛДАУ ЖӘНЕ СТРАТЕГИЯЛЫҚ БАСТАМАЛАР» білім беру бойынша Халықаралық онлайн-конференциясы өтті.
Тексеріс нәтижелі өтті
19 Мамыр 2020
Короновирус пандемиясына байланысты еліміздегі эпидемиологиялық жағдайға қарамастан Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің алдында көптеген кезек күттірмес міндеттер тұр. Атап айтсақ, бұл – жауынгерлік дайындық пен қорғаныс қабілетінің қажетті деңгейін қолдау.
Әскери-патриоттық жұмыс
06 Мамыр 2020
Биылғы жыл – фашизмді жеңуді мерекелеудің ерекше жылы. Біріншіден, бұл мерейтойлық жыл, яғни Ұлы Жеңіске жетпіс бес жыл толған болса, сол соғысқа қатысқан жауынгерлерге жүз жыл, тіпті одан да асты. Екіншіден, короновирус елімізді мерекені өткізудің ең қатаң түріне мәжбүрлеуде. Бірақ, ешқандай карантин бізге батырларды еске алуға кедергі келтіре алмайды.
Қытай қонақтары қазақстандық әріптестерінің жұмысын жоғары бағалады.
23 Сәуір 2020
Қытай делегациясының Қарағанды облысындағы жұмысы аяқталды. Төрт күн ішінде Қытайдан келген мамандар COVID-19 науқастарына медициналық көмек көрсету, коронавирустық инфекцияның таралуының алдын алу жүйесін зерттеді.
ҚР Бас санитарлық дәрігерінің қаулысы бойынша Кеңес туралы
23 Сәуір 2020
ҚР Бас мемлекеттік санитарлық дәрігерінің қаулысын жүзеге асыру мәселелері бойынша кеңес Қарағандыда Қытай делегациясының төртінші күніндегі қорытынды оқиға болды.
COVID-19 науқастарымен Қытай тәжірибесі қарастырылды.
23 Сәуір 2020
18 сәуірде онлайн-жұмыс күні өз жалғасын тапты. Аптаның сенбі күні екеніне қарамастан, ол күні әдеттегідей жұмыстар атқарылды. Таңертең COVID-19 науқастарын күту бойынша тренинг өткізіліп, сағ. 11.00-де Қазақстан облыстары мен қалалары әкімдерінің орынбасарларымен, сондай-ақ ҚХР ұлттық және аймақтық деңгейлеріндегі коронавирустық инфекцияға қарсы іс-қимылдағы Қытай дәрігерлерінің тәжірибесін талқылау бойынша аймақтық және қалалық ауруханалардың басшыларымен кеңес басталды.