Қарттар күніне арналған мерекелік іс-шараны атап өту
17 Қазан 2014
1990 жылдың 14 желтоқсанында БҰҰ Бас Ассамблеясы 1 қазанды Халыкаралық қарттар күні деп бекітті.
«Тіл-достықтың тірегі» облыстық форум
16 Қазан 2014
2014 жылғы 16-қазанда Қарағанды облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы мемлекеттік тілдің қолданыс аясын кеңейту, жастар арасында қазақ тілін кеңінен қолдануды жетілдіру мақсатында «Тіл-достықтың тірегі» атты облыстық жастар форумын өткізді.
«Күлкі терапиясы» тобын құттықтаймыз!
16 Қазан 2014
Алғашқы рет, «Жайдарман» Республикалық жоғары лигасының тарихында «Күлкі терапиясы» тобы финалға өтті. Осыған топ үш жыл келді. Айтып өтетініміз, соңғы бірнеше жыл бойы жоғары лиганың клубында Қарағанды облысын біздің команда көрсетті.
«Жастармен жұмыс істеудегі заманауи әдістер» семинар-тренинг
16 Қазан 2014
2014 жылдың 30 қыркүйегінде «Достар-Әлем» кешенінде «Жастармен жұмыс істеудегі заманауи әдістер» тақырыбына мемлекеттік мекемелердің өкілдері, облыстың белсенділері, Қарағанды қаласы жастар ұйымдары және қозғалыстарының мүшелері
Болашаққа «Нұр Отан» партиясымен
15 Қазан 2014
«Нұр Отан» - халықтық партия. Партия өзінің құрылған күнінен бастап адамның, қоғамның және мемлекеттің дамуына жасалатын жағдайды жақсарту мақсатымен экономика мен саясатта ауқымды реформаларды тұрақты түрде жүзеге асырып келеді.
Тілдер күні
09 Қазан 2014
ҚР Президентінің Бұйрығымен 1988 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан халықтарының тілдері күні мереке болып жарияланды, содан бері барлық қазақстандықтар үшін ортақ мереке болып аталып жүр. Осы мерекенің идеясы, әр тіл – бұл барлық адамзаттың рухани мұрасы және әрбір мәдениет – бұл әлемдік жаңаруға баға жетпес қазына.
«Тазалық кубогы 2014»
09 Қазан 2014
Қарағанды қаласы жастарымен жұмыс орталығы, «Жасыл ел» жастар еңбек отряды Қарағанды облыстық штабымен 2014 жылдың 2 қазанында «Қарағанды қаласының Жеңіс саябағында» «Тазалық кубогы: студенттік лига» қалалық турнирі болып өтті.
67 дүниежүзілік сумен және климатпен емдеу федерациясының конгресі (femteс)
08 Қазан 2014
25-26 қыркүйек аралығында елордамызда 67 Дүиежүзілік сумен және климатпен емдеу федерациясының (FEMTEС) конгресі өтті. FEMTEC – ежелгі курорттық федерациясы, көптеген мемлекеттердің тәжірибелі дәрігерлер мен ғалымдардың басын қосқан үйым. Үшжыл бұрын Қазақстан FEMTEC мүшесі болып, 2014 жылы конкурстық негізде форум өткізуіне рұқсат алды, бұл санаторлы-курорттық және медициналық туризм сұрақтарының мемлекетімізде маңызды алға қадам басуының айқын көрінісі.
Парамедиктерді практикалық дағдылар орталығында оқыту «Дәрігерге дейінгі медициналық көмек көрсету қағидаттары»
08 Қазан 2014
Практикалық дағдылар орталығында 15 - 17 қыркүйек аралығында ҚР ІІМ медициналық қызметтің парамедиктеріне арналған «Дәрігерге дейінгі медициналық көмек көрсету қағидаттары» семинары өткізілді. Семинардың мақсаты - тыңдаушыларға госпитальға дейінгі кезеңдегі дәрігерге дейінгі шұғыл медициналық көмек көрсету алгоритмдері мен дағдыларын үйрету.
«Алтын күз»
08 Қазан 2014
2014 жылдың 28 қыркүйегінде қалалық саябақта өндірістік және кәсіби ұжымдар, колледждер, жоо командалары арасында дәстүрлі Күзгі жеңіл атлетика болып өтті.